بهترین مطالب

اخبار
17

کره جنوبی از باتری IRA ایالات متحده سود می برد، میدان های تجدید پذیر: مردانه

SEJONG، 29 دسامبر (یونهاپ) - کره ای از مزایای ارتش ایالات متحده (IRA) استفاده می کند، فرض کنید سازهای کوبه ای و شرکت های تجدید پذیر، خودروسازان خود را به حداقل می رساند.

قانون تنظیم شده با جو بایدن اوت ایالات متحده، پیچیده ترین مسائلی است که طرفین در کنار کره ای ها و خودروسازان تبعیض آمیز دارند، به عنوان مثال به خریداران خودروهای آمریکایی که مد روز هستند، اعتبار 7500 دلاری می دهد.

بیم آن می رود که هیوندای و کیا شرکت کنند.
بازار ایالات متحده، مانند خودروهای برقی در کارخانه‌های ایالات متحده.

"ما نگرانی‌ها را قویاً رعایت کرده‌ایم، قانون را به حداکثر می‌رسانیم.
ما دیدگاه‌های ایالات متحده را قفل کرده‌ایم و تقاضای خود و پاسخ‌های اروپا را تعیین کرده‌ایم.
چانگ یانگ چهارشنبه به خبرنگاران گفت.

سئول به دنبال صادرات خودروهای سازگار با محیط زیست برای اهداف عمده فروشی است، به طوری که این خودروها اعتبار زیادی در آمریکا دارند.

بازی‌بازان کره و کره‌ای.
و زمینه ها به گفته وزیر، مجدداً حمایت نامشخصی از IRA به دست می‌آید، به‌عنوان نمونه، مشوق‌های توسعه‌دهندگان و سرمایه‌گذاران و فناوری‌های تجدیدپذیر در یکنواختی با دولت ایالات متحده است.
مبارزه با نهادهای اتحادی که آنها در ایالات متحده و بازارهای گسترده تر هستند.

در این ماه، کره برای واشنگتن مزایای سفید کردن هیدروژن و تامین نان آور خودروهای دوستدار محیط زیست، خودروهای برقی و ماه بخش را به واشنگتن فرستاد.

>

به گفته مقامات، بایدن دریافت که ممکن است «اشکال» داشته باشد و به «ترفندهایی» اشاره کرده است، به گفته مقامات، به نظر می رسد که رویه های اداری و کنگره در مورد ایالات متحده ممکن است مبتکرانه باشد.

graceoh@yna.
co.
kr
(END)

مقالات مرتبط (سرب) کارشناسان آمریکایی: ارتش جمهوری اسلامی ایران ممکن است عواقب اصطکاک ایالات متحده با چین را داشته باشد مشاوره کره جنوبی به خوبی IRA ایالات متحده: FM کره جنوبی و ایالات متحده بحث های سازنده لباس می پوشند موضوع IRA: وزارت جلسۀ IRA ایالات متحده، جلسه ی لنگ اردک: قانونگذاران